CorpBall Nedir?

Misyonumuz

Misyonumuz; firma çalışanlarının kurum bağlılıklarını pekiştirme amacıyla,
“birlikte başarmanın” yanı sıra, motivasyonunu arttıran, spor kültürü, takım oyunu
ve aidiyet duygusunu kazandıran aktiviteler düzenlemektir.

Hakkımızda

CL6_top.png

Kurum ve kuruluşların kurumsal kültürünün pekiştirilmesi, marka bilinirliğini arttıran ve iletişimi güçlendiren hedef kitleye uygun spor aktiviteleri gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz; hedef kitle doğrultusunda bilinen, güvenilir ve kalite sözcüğü ile eşdeğer bir marka yaratmaktır.

Corporate (Kurumsal) ve Ball (Top) kelimelerinin bir araya gelmesiyle oluşan markamız, kurum ve kuruluşların katılabileceği farklı dallarda spor organizasyonlarını düzenlemeyi hedeflemektedir.

Bu kapsamda, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek, 2016 yılından itibaren gerçekleşen ve gerçekleşecek tüm organizasyonlardan sağlanacak gelirin belirli bir kısmı yıl içerisinde belirlenecek kurum ve kuruluşlara ihtiyaçlar(sarf malzeme) doğrultusunda aktarılmaktadır.

Sosyal medya üzerinden canlı yayınlar, fotoğraflar ve röportajlar ile İzmir’in en iyi tesislerinde yapılan organizasyonlarımız,iş hayatının stresinden uzaklaşmak isteyen herkesi kendine çekmek ve aileleriyle birlikte dahil olabileceği rekreasyon alanı oluşturma hedefindedir.

Go Event&Marketing firması ile ortak girişim anlaşması yaparak, daha kaliteli, farklı ve yaratıcı organizasyonlara imza atacak yeni ekibi ve ofisiyle CorpBall markası büyümeye devam etmektedir.

Kurum ve kuruluşlara özel organizasyonlar ile farklı spor dallarında da 2021 yılı boyunca adından söz ettirecek CorpBall’a sizleri davet ediyoruz.

Özgün, akılda kalıcı aktiviteler geliştirir, uyarlar ve yaparız!

“Corpball, kurumsal spor organizasyonları markasıdır.”